در مراسمی از ووشوکاران مقام آور در مسابقات قهرمانی کشور تجلیل به عمل آورد


به گزارش روابط عمومي دفتر امور بانوان و خانواده "رقيه كرمانيان "مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد ضمن گرامیداشت روز زن، با تاکید بر نقش موثر بانوان در جامعه تصریح کرد: بانوان ثابت کرده اند که با دقت نظر، حساسیت و احساس مسئولیت خود در عرصه های مختلف خوش درخشیدند
وي افزود: علاقمندی این قشر از جامعه به ورزش و حمایت های به عمل آمده، توانسته موفقیت های قابل توجهی را برای کشور و به نسبت برای استانمان به ارمغان بیاورد.

رقیه کرمانیان  ابراز امیدواری کرد: انشاء ا... شاهد حضور پررنگ تر بانوان به عنوان نیمی از جمعیت کشور در عرصه‌های مختلف اجتماع به ویژه حوزه ورزش و رشته‌های مختلف ورزشی و همچنین حمایت های هرچه بیشتر مسئولین از فعالیت های بانوان باشیم.
در ادامه مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ضمن تبریک به مناسبت ایام با سعادت میلاد حضرت فاطمه (س)، تقدیر و تجلیل از مربیان و بانوان ووشو کار استان را اتفاق بسیار خوبی دانست و افزود: اگر همدلی میان مسئولین هیئت و ورزشکاران نباشد توسعه کمی و کیفی هم از نظر تعداد ورزشکار و هم از نظر کسب مقام انجام نمی شود و در نتیجه مدالهایی که می توانند افتخارآفرین برای استان و حتی در سطح ملی باشد، از دست خواهد رفت.