در اولین اجرای نمایش «عامدانه، عاشقانه، قاتلانه»؛

آزادی یک نفر از زندانیان جرائم غیرعمد صورت گرفت


در اولین شب از اجرای نمایش «عامدانه، عاشقانه، قاتلانه» آزادی یک نفر از زندانیان جرائم غیرعمد با حضور علاقه مندان به هنر و خیرین اجتماعی صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد، نمایش « عامدانه، عاشقانه، قاتلانه » به تهیه کنندگی «مجید ذهبی» به روی صحنه رفت و در اولین شب از اجرای این اثر هنری زمینه آزادی یک نفر از  زندانیان جرائم غیرعمد به زبان هنر و مشارکت خیرین فراهم شد.

اجرای نمایش اجتماعی «عامدانه، عاشقانه، قاتلانه» با مشارکت و برنامه ریزی دفتر امور بانوان وخانواده استانداری یزد به تهیه کنندگی «مجید ذهبی» و کارگردانی « مجتبی لاله زاری » از تاریخ 24 آذرماه در بلوار شهیدان اشرف،بعد از سیتی سنتر؛ سالن اجتماعات دانشگاه ملاصدرا یزد  آغاز شد که کلیه عوائد این اثر به آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد تعلق می گیرد.

در اولین شب از اجرای این اثر هنری با مشارکت خیرین اجتماعی و عوائد حاصل از اجرای نمایش زمینه آزادی یک نفر از زندانیان جرائم غیرعمد با موضوع مهریه فراهم شد.

این اثر هنری توسط گروه مکتب یزد، به آهنگسازی «حسین افروز»، نویسندگی «ساناز بیان» و با حضور بازیگران «هدیه کیانفرد»،« مبینا فتوحی »، «مهسا دهقانی» و « الهه کیانفرد » به مرحله اجرا رسیده است.

گفتنی است « مسیح دهقانی » نیز به عنوان مجری برنامه با این اثر هنری- اجتماعی همکاری دارد.

از عموم علاقه مندان در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و همراهی در این امر نیک، برای تماشای نمایش «عامدانه، عاشقانه و قاتلانه» دعوت می شود.

شماره تلفن 09138608300 نیز برای هماهنگی بیشتر و وب سایت www.yazdlilit.com برای خرید آنلاین در نظر گرفته شده است.