مديركل بانوان و خانواده استانداري يزد:

ازدواج آگاهانه در سالم سازي جامعه نقش قابل توجه اي دارد/ بازديد از مركز شبكه فعالين ازدواج


مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد در نشست هم انديشي و بازديد از فعاليت هاي شبكه فعالين ازدواج (شفا) استان بيان كرد:ازدواج آگاهانه در سالم سازي فرد و جامعه نقش قابل توجه اي دارد.

به گزارش روابط عمومي دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد،همزمان با روز ازدواج و سالروز ازدواج حضرت امام علي (ع) و حضرت فاطمه (س) نشست هم انديشي و تبادل نظر « فاطمه دانش يزدي» مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد با مسئولان شبكه فعالين ازدواج استان يزد (شفا) برگزار شد.

مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد با تبريك روز ازدواج بيان كرد: لازم است با برنامه ريزي هاي مختلف به ويژه در عرصه هاي فرهنگي و اجتماعي نسبت به تسهيل شرايط ازدواج جوانان اقدام شود.

«فاطمه دانش يزدي» افزود:ازدواج آگاهانه و مبتني بر انتخابي روشن و عقلاني مسئوليت پذيري افراد نسبت به خود و ديگران را تقويت مي كند و در سالم سازي فرد و جامعه نقش قابل توجه اي دارد.

وي اظهار داشت:فعاليت شبكه فعالين ازدواج در استان قابل تقدير است و تلاش مي شود با بهره گيري از ظرفيت هاي مختلف اين بستر را تقويت و مشكلات پيش رو  براي توسعه مراكزي از اين جنس تسهيل كرد.

گفتني است شبكه فعالين ازدواج شفا در زمينه هاي تسهيل ازدواج (ارائه خدمات به صورت اقساطي و رايگان)، تحكيم خانواده (مشاوره و برگزاري دوره هاي آموزشي)، تورهاي زيارتي و سياحتي براي ماه عسل و ويژه برنامه هاي حوزه ازدواج و خانواده به فعاليت در سطح استان مشغول است.