مدير كل دفتر اموربانوان استانداري يزد اعلام كرد

استفاده از ظرفيت مشاركت مدني و خيرين درآزاد سازي زنان زنداني جرائم غير عمد


مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري اعلام كرد: از ظرفيت مشاركت مدني و خيرين درآزاد سازي زنان زنداني جرائم غير عمد استفاده مي شود

به گزارش روابط عمومي دفتر امور بانوان و خانواده استانداري "فاطمه دانش" گفت: باید تلاش شود کسانی که به دلایلی از جمله جرائم مالی غیرعمد در زندان هستند با رعایت موازین قانونی به جامعه و کانون خانواده بازگردند.
مديركل دفتر اموربانوان و خانواده خاطر نشان كرد :  خانواده و فرزندان زندانیان جرائم غیر‌عمد با چالش‌ها و آسیب‌های متعددی از جمله مشکلات اقتصادی،  روحی، جسمي ، تربيتي  و… مواجه می‌شوند و با توجه به اینکه این گروه از زندانیان و خانواده آنها منتظر کمک‌های خیرین و نیکوکاران هستند گام برداشتن در این مسیر خدا پسندانه بسيار ارزشمند است.
دانش يزدي درادامه تصريح كرد: کمک به تحقق اهداف ستاد ديه جهت آزادسازی زندانیان ، عزم عمومی خیرین و نیکوکاران جامعه و اطلاع‌رسانی گسترده را طلب می‌کند که امید است در این راه بیش از پیش قدم برداریم.
 مدير كل اموربانوان و خانواده افزود: در طرح  جمع آوري كمك  برای همراهی در آزادی زنان زندانی جرایم غیرعمد  در ايام ا.... دهه فجر و بزرگداشت  چهلمين سالگرد انقلاب اسلامي ايران  اجرا مي شود.
در ادامه دانش يزدي از گامي براي برآورده شدن آرزوهاي كودكان محروم خبرداد و اظهارداشت: ازآيين و سنن ديرينه ايرانيان حس هم نوع دوستي، مهرورزي و اهتمام ورزيدن به كودكان نيازمند بوده است و لذا با ايجاد كمپين "لبخند كودكان ايراني"  اين دفتر درنظر دارد با همكاري خيرين و موسسات خيريه با اهداي هديه هاي مناسب به كودكان نيازمند شادي رابه چهره كودكان استان برگرداند.