همزمان با هفته ازدواج

اهداي کمک هزینه تأمین جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد


معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد اعلام كرد: همزمان با هفته ازدواج 25 سری جهیزیه به نوعروسان در آستانه ازدواج اهدا شد.
همزمان با هفته ازدواج

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر امور بانوان و خانواده استانداري به نقل از روابط عمومي کميته امداد، مهدی حجازی مهریزی ضمن تبریک به مناسبت هفته ازدواج اعلام كرد: 25 سری جهیزیه به نوعروسان در آستانه ازدواج تحت حمایت اهدا شد كه  برای تهیه این تعداد جهیزیه بیش از 500 میلیون ریال هزینه شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد اظهار داشت: کمیته امداد همواره با حمایت‌ از زوج‌های مددجو در راستای تحکیم بنیاد خانواده در جامعه مددجویان تلاش می کند.وی افزود: همکاری و مساعدت خیرین در تامین جهیزیه مورد نیاز نیازمندان و مددجویان تحت پوشش این نهاد مقدس می‌تواند منشأ خدمات مطلوب‌تری به زوج‌های جوان باشد.

حجازی مهریزی تصریح کرد: در کنار حمایت‌های مالی از زوج‌های در آستانه ازدواج، کمیته امداد آموزش‌ها و مشاوره‌های لازم قبل از ازدواج را به جوانان ارائه می‌دهد.

شايان ذكر است در شش ماهه نخست سال جاری، بیش از 220 میلیون ریال کمک هزینه تأمین جهیزیه به نوعروسان در شهرستان بافق و نيز 340 میلیون ریال کمک هزینه تأمین جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد صدوق اعطا شده است.

ضمنا 14 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد بهاباد نيز با حمايت هاي اين نهاد راهی خانه بخت شده اند.