با مشارکت دفتر امور بانوان وخانواده استانداری یزد برگزار می شود:

اولین رویداد انیمیشن یزد/ مسابقه طراحی و خلاقیت در انیمیشن


اولین رویداد انیمیشن یزد (مسابقه طراحی و خلاقیت در انیمیشن) با مشارکت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد در دو موضوع ویژه و با محوریت مرکز پویانمایی فرافر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد، «فاطمه دانش یزدی» مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری از  اولین رویداد انیمیشن یزد با مشارکت این دفتر و محوریت مرکز پویانمایی فرافر (پارک علم و فناوری) در قالب مسابقه طراحی و خلاقیت در انیمیشن خبر داد.

 

دانش یزدی افزود: فراخوان این رویداد در سه بخش طراحی شخصیت،طراحی فضا و ایده اعلام شده است که محورهای خانواده اصیل یزدی و بانوان و نشاط در خانواده پیشنهاد ویژه  دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد در این راستا است.


گفتنی است آخرین مهلت ارسال آثار به این رویداد هنری و دانش بنیان 30 مرداد ماه سال جاری در نظر گرفته شده و علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به کانال رسمی مرکز فرافر @farafar_animation مراجعه کنند و یا با شماره 09133740377  تماس حاصل نمایند.

 

سازگاری با کم آبی،یزد در سال 1500 و اقتصاد و رونق ملی نیز از دیگر موضوعات این رویداد محسوب می شود و جوایز هر بخش نیز برای نفر اول یک میلیون تومان، نفر دوم 700 هزار تومان و نفر سوم 400 هزار تومان در نظر گرفته شده است.