بانوان كارآفرين:استان يزد

ايجاد كسب و كاري نو بر مبناي ريسك پذيري و مشتري مداري / توجه به سلامت جسمي و رواني در خانواده


در ديدار « فاطمه دانش يزدي» مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد با « زهرا هدايتي » موسس مركز اسپا و تندرستي (ماساژ و حمام سنتي) دستان طلايي و بازديد از اين مجموعه بر اهميت نوآوري در كارآفريني و تقويت قدرت رقابت كسب و كارهاي نو در بازار تاكيد شد.

به گزارش روابط عمومي دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد،با توجه به هدفگذاري در راستاي ظرفيت شناسي،شناخت موانع و توانمندسازي بانوان در عرصه هاي اقتصادي و ايجاد شغل،« فاطمه دانش يزدي» از مركز اسپا و تندرستي دستان طلايي بازديد و به گفت و گو با بانوي كارآفرين جوان و موسس اين مجموعه پرداخت.

در اين بازديد مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد ضمن ابراز خرسندي از حضور بانوان در عرصه هاي مختلف كارآفريني بيان كرد: شناخت بازار و حركت بر مبناي نيازهاي روز و يا ايجاد خدمات و محصولات پرمخاطب يكي از مولفه هاي موثر در تداوم و توسعه مسير كارآفريني است.

« فاطمه دانش يزدي» افزود:با پيوند توانمندي،استعدادهاي شاخص استان و به كارگيري ظرفيت هاي قانوني و حمايتي اميد است بتوان بر محدوديت هاي اقتصادي و ساير مشكلات غلبه كرد و در مسير توسعه پايدار گام برداشت.

مركز اسپا و تندرستي دستان طلايي از سال 93 فعاليت خود را آغاز كرده است و به ارائه خدماتي از جمله انواع ماساژ،حمام سنتي،مراقبت هاي پوستي،باشگاه ورزشي،اتاق نمك،سونا،جكوزي و ....با فعال سازي كافي شاپ و فروشگاه تخصصي مي پردازد كه همه روزه در سانس هاي مجزا به ارائه خدمات به بانوان و آقايان در گروه اي سنی مختلف مشغول است.

شايان ذكر است مركز دستان طلايي با ايجاد شغل براي 22 نفر در شهر يزد و تقويت زمينه هاي آموزشي براي پرسنل با محوريت فني و حرفه اي و فدراسيون پزشكي، ارتقاء سلامت جسمي و روحي خانواده را هدف قرار داده و طرح توسعه فعاليت اين مجموعه نيز در حال برنامه ريزي است.

در اين ديدار موسس مجموعه خدماتي-رفاهي دستان طلایی نيز به بيان موفقيت ها،مشكلات و دغدغه هاي پيش رو پرداخت و تسهيلگري دستگاه هاي اجرايي،نظارتي و بانك ها براي حمايت از كارآفرينان به ويژه جوانان و بانوان را خواستار شد.