با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار یزد صورت گرفت:

بازدید از نمایشگاه محصولات خانگی بانوان توانمند محلات شهرستان یزد


«احمد ترحمی» معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و « فاطمه دانش یزدی» مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد ضمن بازدید از نمایشگاه عرضه محصولات خانگی بانوان توانمند محلات شهرستان یزد، با کارآفرینان و غرفه دارن گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد، همزمان با برگزاری نمایشگاه عرضه محصولات خانگی بانوان توانمند شهرستان یزد؛«احمد ترحمی» معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و « فاطمه دانش یزدی» مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری از این نمایشگاه بازدید و ضمن گفت و گو با تولیدکنندگان محصولات خانگی در جریان ظرفیت ها، زمینه فعالیت و مشکلات این حوزه قرار گرفتند.

گفتنی است نمایشگاه محصولات خانگی بانوان توانمند محلات شهرستان یزد توسط امور بانوان فرمانداری و دستگاه های اجرایی شهرستان یزد با مشارکت بخشداری مرکزی،شورای اسلامی و دهیاری اکرمیه به مدت 2 روز و با 140 غرفه در روستای اکرمیه برگزار شد.

در این نمایشگاه غرفه‌هایی از جمله غذای سنتی، هنرهای دستی و پوشاک، مشاوره و دیگر فعالیت‌های اجتماعی به ارائه محصول و خدمات پرداخته و مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت.