نشست هم انديشي ويژه كاركنان زن شاغل استانداري و فرمانداري يزد:

بانوان توانمند براي ورود به عرصه خدمت اعلام آمادگي كنند


مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري خواستار شناسايي بانوان توانمند در امور مختلف و حضور ايشان در صحنه شد و گفت: بانوان توانمند براي ورود به عرصه خدمت اعلام آمادگي كنند.
نشست هم انديشي ويژه كاركنان زن شاغل استانداري و فرمانداري يزد:

به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، "فخرالسادات خامسي" روز چهارشنبه در نشست هم انديشي با كاركنان زن شاغل در  استانداري و فرمانداري يزد ضمن تبريك ميلاد حضرت زينب (س)، اظهار داشت: عشق و علاقه نسبت به كار است كه پشتوانه انجام امور به صورت مطلوب را فراهم مي كند.
وي با اشاره به اينكه جامعه اي كه بر پايه عشق و علاقه باشد جامعه پويايي است، كرامت بخشي به افراد در حوزه امور اداري را با ارزش و پر اهميت برشمرد.
خامسي خاطر نشان كرد: من در ابتداي حضور خود در اين سمت از خداوند متعال توفيق خدمت به مردم، مسئوليت پذيري، احساس كرامت داشتن و لذت بردن از كار را خواستار شدم.
وي اظهار اميدواري كرد: اگر گره اي از كار باز نمي كنيم لااقل گره جديدي ايجاد نكنيم.
اين مقام مسئول مشورت، تعامل و همكاري، انتقال تجارب و تبادل اطلاعات با بانوان را اولويت هاي كاري خود عنوان كرد و اظهار داشت: اطمينان دارم توجه به زنان فرهيخته در دستور كار حوزه كاري من قرار دارد.
وي با يادآوري اين نكته كه با توجه بيشتر به بانوان استانداري مي توان گام هاي موثري را در راستاي پيشرفت استان برداشت و گفت: مي طلبد براي رفع مشكل خانم ها در سيستم اداري حضور فعال يكا يك ايشان در تمامي صحنه ها وجود داشته باشد.
وي تصريح كرد: با نظر كارشناسان مرتبط اولويت بندي درخواست هاي حاضرين صورت گيرد و در اختيار مديريت ارشد استان گذاشته شود.
خامسي افزود: به مناسبت هفته زن جلسه اي با استاندار يزد خواهيم داشت و در آن جلسه مشكلات را مطرح و گزارشي از اقدامات صورت گرفته انجام خواهد شد كه اميدوارم نتايج خوبي را به دنبال داشته باشد.
وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اينكه طبق صحبت هاي انجام شده در وزارت كشور، دوركاري ملغي مي شود تا مشكلات آن برطرف شود، بيان كرد: عدم تعطيلي پنج شنبه بانوان با توجه به باز نبودن مدارس مشكلاتي را پيش روي اين قشر عظيم قرار داده است كه بايد برطرف شود.
خامسي در پايان گفت: اميدوارم با مدد خداوند متعال، فراتر از وظيفه محوله در راستاي توسعه و پيشرفت استان يزد تلاش نماييم.
توجه به ورزش بانوان، برنامه ريزي براي فرزندان كاركنان در تعطيلات تابستان، در نظر گرفتن نشست با مديريت ارشد استان و ... از جمله مواردي بود كه در اين نشست مطرح شد.