بانوان كارآفرين:استان يزد

با تكيه بر صداقت؛ درست عمل كنيم/ همبستگي دولت و صنعت زمينه ساز شكست تحريم ها


در ديدار « فاطمه دانش يزدي» مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد با بانوي كارآفرين « نگار نواب پور»‌ و بازديد از واحد صنعتي يزدبدخش، اولين توليد كننده شيشه هاي دوجداره و سه جداره در استان يزد بر ضرورت همبستگي دولت و صنعت در شكست تحريم ها تاكيد شد.

به گزارش روابط عمومي دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد، « فاطمه دانش يزدي» مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد در بازديد از واحد صنعتي يزد بدخش اولين توليد كننده شيشه هاي دوجداره و سه جداره در استان يزد  با بانوي كارآفرين « نگار نواب پور»‌ ديدار و گفت و گو كرد.

مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد در اين ديدار با قدرداني از تلاش هاي مجموعه يزدبدخش بيان كرد:بانوان کارآفرین نقش بسزایی در چرخه اقتصادی دارند زیرا از این مسیر می توانند تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده و بهره وری مناسب از منابع نیز تقویت شود.

«فاطمه دانش يزدي» افزود:بانوان کارآفرین استان یزد از بینش بالایی برخوردار هستند که در مقام عمل توانسته اند توانایی خود را به اثبات برسانند و ضروریست این توان و ظرفیت مورد توجه ویژه قرار گیرد.

شرکت یزد بدخش با هدف پاسخگوئی به بخشی از نیاز امروز و فردای جامعه و با رعایت استانداردهاي لازم جهت  تولید شیشه های دوجداره،سه جداره و چند لایه ، فعالیت خود را از سال 1388 در استان آغاز کرده است و سرمايه گذاران اين واحد صنعتي با اعتقاد راسخ به فعاليت بر مبناي روش ها و داده هاي علمي و به كارگيري فناوري روز دنيا  بر اين باورند که حفظ رضایت مشتری تنها از طریق ارتقاء مستمر کیفیت، مرغوبیت محصول و قیمت معقول میسر مي شود.

« نگار نواب پور» از كارآفرينان اين مجموعه بيان كرد:تعامل بانك ها،اجراي طرح هاي حمايتي موثر و عميق از جريان توليد و غالب شدن نگاه تخصصي و كارشناسي در حوزه مالياتي، واحدهاي صنعتي را توانمند و رشد اقتصادي را ممكن مي سازد.

نواب پور اظهارداشت: برخي فعاليت هاي موازي و يا پراكنده در شرايط فعلي هيچ كمكي به حل مشكلات نمي كند و همبستگي دولت و صنعت براي انجام اقدامات مشترك و موثر زمينه ساز شكست تحريم ها است.

وي خاطرنشان كرد: با تكيه بر صداقت،درست عمل كنيم و از سوي ديگر در بخش صنعت بايد زيركانه و همگاني رفتار کرد زيرا جريان صنعت و توليد،مرد و زن نمي شناسد.

گفتني است در اين ديدار برضرورت فعال سازي حوزه مسكن و ساخت و ساز،  روان سازي جريان اقتصادي و برخورد جدي با سو استفاده كنندگان از شرايط بازار، پيشگامي يزد در ارائه راهكاري مناسب براي رونق توليد و اشتغال با محوریت کمیسیون بانوان خانه صنعت،معدن و تجارت استان تاكيد شد.