جلسه هم انديشي تجليل از خانواده شهداي مدافع حرم برگزارشد

با حضور مدير كل اموربانوان و خانواده استانداري يزد، جلسه هم انديشي تجليل ازخانواده شهداي مدافع حرم برگزارشد


درراستاي تجليل ازخانواده شهداي مدافع حرم با حضور مدير كل اموربانوان و خانواده استانداري يزد، جلسه هم انديشي تجليل ازخانواده شهداي مدافع حرم برگزارشد

به گزارش روابط عمومي دفتر اموربانوان و خانواده استانداري ، "فاطمه دانش" يزدي  مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري با بيان اينكه زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای والامقام یک امر اساسی و مهم است افزود: تمام تلاش ما این است که بتوانیم در راستای اعتلای اهداف ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی یاد و خاطره شهدای والامقام را برای همیشه در دل‌ها زنده نگهداریم و از آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی حفظ و صیانت کنیم.
دانش يزدي تصريح كرد : دردنياي پرآشوب امروز كه نگاه دشمن به براندازي انقلاب اسلامي ايران است و اقتدار ملي هر كشور در بعد فرهنگي آن جلوه و ظهور مي‌يابد، پاسداري از ارزش‌هاي فرهنگي، رويكردي واقع‌بينانه و استراتژيك خواهد بود و با توجه به پيش روي داشتن چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب و پيش بيني برنامه هايي در اين راستا مبني بر زنده نگه داشتن ياد و خاطره آن ايام و تمامي افرادي كه در آن نقش بسزايي داشتند، مي بايست حضور آحاد ملت و مسئولين استاني، بويژه مديران زن استان ديده شود و با همدلي واتحاد كه هدف ماست ، قطعا اهداف دشمن بي ثمر خواهد ماند.
 وي در ادامه جايگاه شهدا و خانواده ي معزز ايشان را يادآور شدند و خاطر نشان كردند: تكريم و تعظيم شهيدان، تلاشي مقدس است در برافراشتن پرچم‌هاي استقلال و آزادي بشريت، از يوغ ذلت و اسارت و گام بلندي است در راستاي احياي ارزش‌هاي مكتب توحيد و عدالت؛ زيرا كه، «شهادت، مرگ در راه ارزش‌هاست» و هر شهيد، مشعلي است كه در بلنداي عزت و سرافرازي يك ملت، جاودانه مي‌درخشد. حضور مسئولين دلگرمي و قوت قلبي است براي خانواده هاي شهدا ، كه اگر فردي از خانواده ي آنان براي انقلاب ، براي سرزمين، براي اعتقاداتش جان خود را فدا كرده، امروز مسئولين از هر نهادي در كنار آنان هستند و هدف و نتيجه ي همايش ها ، بزرگداشت ها و... همين مي باشد.
ايشان عنوان كردند: اثرات مثبت هم فكري و همكاري بين بخشي قابل انكار و ترديد نيست  و مي توان با هم افزايي و مشاركت يكديگر در اين امر خطير نقش آفريني و نتيجه مطلوب آن را دوچندان كرد. ايشان در ادامه همت مضاعف براي برگزار شدن برنامه ي ياد بود شهدا و تجليل از خانواده هاي آنان را به بهترين شكل ممكن را خواستار شدند.
گفتني است: درپايان جلسه اعضا به بحث و تبادل درخصوص برنامه هاي تكريم خانواده شهداء پرداختند