مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري:

برنامه هاي دهه فجر امسال در كميته بانوان بايد به صورت مردمي برگزار گردد


مشاور استاندار و مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري با اشاره به اينكه برنامه هاي دهه فجر امسال در كميته بانوان بايد به صورت مردمي برگزار گردد، گفت: سازمان هاي مردم نهاد مي توانند كمك شاياني در برگزاري برنامه هاي دهه فجر امسال داشته باشند.
مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري:

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر امور بانوان و خانواده استانداري، "مريم عبدالحسين زاده" روز شنبه در

جلسه كميته بانوان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامي استان يزد، اظهار داشت: يك هزار و شش عنوان برنامه دستگاه هاي اجرايي استان به دفتر امور بانوان و خانواده استانداري ارسال شده است.
وي كيفيت بالا، مفرح بودن و آگاهي بخشي دستاوردها را از خصوصيات مد نظر در مراسمات دهه فجر امسال برشمرد و تصريح كرد: شاد بودن برنامه هاي دهه فجر امسال مورد تاكيد قرار گرفته است.
وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اينكه همه مردم در بهمن ماه سال 57 در خيابان ها بودند تا حرف رهبرشان روي زمين نماند، گفت: زنان اين مرز و بوم با وجود هجمه دشمنان تا پاي جان در راستاي تحقق پيروزي انقلاب اسلامي ايستاده اند و خواهند ايستاد.
مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري تاثير رواني وجود زنان محجبه با چادرهاي  مشكي در راهپيمايي هاي سال 57 را يادآور شد و افزود: وظيفه زنان جامعه اسلامي كسب دانش در راستاي پاسخگويي به سوالات ديني و انقلابي فرزندان خود است.
وي با اشاره به اينكه حضور مردم در صحنه هاي مختلف پس از انقلاب نشانه مقبوليت نظام اسلامي در جامعه است،گفت: يكي از اهداف برنامه هاي دهه فجر آگاهي نسل جوان نسبت به دستاوردهاي انقلاب اسلامي است.
توجه به شعار سال، توجه به اسامي روزهاي دهه فجر، احياي سبك زندگي اسلامي در برنامه ها و ... از ديگر موارد مطرح شده توسط اين مقام مسئول بود.
ديدار با خانواده شهدا، اعزام مبلغين به ادارات استان، برگزاري نمايشگاه و مسابقه، برگزاري همايش هاي سبك زندگي اسلامي – ايراني و جمعيت خانواده، حفظ موضوعي قرآن،  غبارروبي قبور شهدا و ... از برنامه هاي دهه فجر امسال است كه اعضا كميته پيرامون آن به بحث و تبادل نظر پرداختند.