به مناسبت گراميداشت روزخانواده:

برگزاري همایش خانواده با حضور زوج های جوان تحت حمایت کمیته امداد


همزمان با روز گرامیداشت خانواده همایشي با حضور زوج های جوان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد برگزار شد.
به مناسبت گراميداشت روزخانواده:

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفترامور بانوان و خانواده استانداري به نقل از روابط عمومي كميته امداد استان؛ همزمان با روز گرامیداشت خانواده همایش خانواده با حضور زوج های جوان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد برگزار شد.
مدیر امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد گفت: همزمان با روز گرامیداشت خانواده، همایش خانواده با حضور 400 نفر از زوجین تحت حمایت این نهاد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي کميته امداد امام خميني(ره) استان يزد، "غلامرضا مشعلچی" با بیان این مطلب افزود: این همایش با رویکرد توجه به زوج های جوان و آشنایی زوج ها با مبانی تحکیم بنیان خانواده مبتنی بر اصول و ارزش های سبک زندگی ایرانی اسلامی برگزار گردید.
وی با بیان اینکه سیاست ها و هدف گذاری های کمیته امداد به سمت تحکیم نهاد خانواده است، اظهار داشت: کمیته امداد خانواده محوری را در دستور کار خود دارد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد در این همایش ضمن گرامیداشت روز خانواده گفت: خانواده بزرگترین و مهمترین نهاد اجتماعی است.
محمد اکبری با اشاره به اهمیت جایگاه زن در جامعه گفت: خانواده محور جامعه است و زمانی که خانواده بهبود یابد جامعه بهبود پیدا کرده و باعث تعالی کشور خواهد شد.
وی اضافه کرد: تحکیم نهاد خانواده یکی از رویکردهای اصلی کمیته امداد امام خمینی(ره) است و همین باعث شده تا این نهاد در همه امور خود موفق باشد.
اکبری اظهار داشت: نگاه امروز مسئولین ما باید یک نگاه خانواده محور بوده و همواره خانواده را در تصمیم گیری های خود در نظر داشته باشند.