بر هم افزایی و هم فکری دستگاه های ذیربط برای اجرای هر چه بهتر برنامه های حوزه بانوان تاکید کرد.

بر هم افزایی و هم فکری دستگاه های ذیربط برای اجرای هر چه بهتر برنامه های حوزه بانوان تاکید کرد.مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری یزد در نشست کارگروه زنان و خانواده شهرستان اشکذر که با حضوربانوان فعال حوزه های مختلف این شهرستان برگزار شد بر هم افزایی و هم فکری دستگاه های ذیربط برای اجرای هر چه بهتر برنامه های حوزه بانوان تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومي دفتر اموربانوان و خانواده استانداري ؛ درابتدا محمد علي شاه حسيني فرماندار شهرستان اشكذر ظرفيت ها و زير ساخت هاي بانوان را برشمرد و برش هاي شهرستاني بانوان را درزمينه هاي اشتغال ،ورزش ، نشاط اجتماعي و آسيب هاي اجتماعي پرداخت.
فاطمه دانش يزدي مدير كل دفتر اموربانوان و خانواده استانداري  به طرح شعار" امنیت و شادی، نشاط اجتماعی ، جامعه پویا برای بانوان"توسط  وزارت کشور اشاره كردو گفت: این بیانگر این نکته است که نقش بانوان و ماداران به عنوان یک نقش اساسی به شمار می رود و ما باید در این راستا ظرفیت ها، فرصت ها و تهدید هایی که متوجه این قشر از جامعه است را با دقت هر چه تمام مدنظر قرار دهیم.
وی خاطر نشان کرد: بانوان علاوه بر ایفای نقش مادری دارای یک مسئولیت اجتماعی در محیط کار خود هستند و باید تلاش شود تا این مسئولیت به نحو احسن انجام شود  و به عبارتی حساسیت موضوعی نسبت به پست سازمانی خود داشته باشند.
مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري  به بیانات مقام معظم رهبری در کنگره هفت هزار زن شهیده كشور اشاره و ادامه داد: در این کنگره الگویی ایرانی و اسلامی تحت عنوان "الگوي سوم عنوان شده است "زن مجاهد مسلمان ايراني ، معلم ثاني براي زنان جهاد خواهد بود ، پس از معلم اول كه زنان مجاهد صدر اسلام بودند.زناني كه اوج احساس و لطف و رحمت زنانه را با روح جهاد و شهادت و مقاومت درآميخته و مردانه ترين ميدانها را با شهادت و اخلاص و فداكاري خود فتح كردند.
دانش یزدی  به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره كردو به برگزاری برنامه ها و کرسی های هم اندیشی در جهت  تبیین سیاست  هاو راهبردهای انقلاب اسلامی به نسل جوان با زبان اادبيات متفاوت تاکید نمود.
در پايان اين كارگروه مديران و نمايندگان بانوان دستگاههابه نقطه نظرات پرداختند و تاكيد برهم افزائي دستگاهها و مشاركت سازمان هاي مردم نهاد و فعالين اجتماعي داشتند