برنامه های حوزه بانوان استان در هفته زن اعلام شد:

به ریاست مدیر کل امور بانوان و خانواده استاندار، آخرین جلسه هم اندیشی نمایندگان بانوان دستگاه های دولتی استان در خصوص برنامه های هفته زن برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، "دكتر فخر السادات خامسی هامانه" در آخرین نشست هم اندیشی نمایندگان بانوان در دستگاه های استان با حوزه بانوان استانداری در خصوص برنامه های هفته زن، برنامه های مد نظر برای این هفته را اعلام کرد. به گفته مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداري، برگزاری جشنواره فاطمی با حضور دانشجویان و دانش آموزان استان، همایش بهارین طلوع ویژه بانوان شاغل استان و همچنین همایش تبسم یاس از جمله بزرگترین برنامه های این هفته است. وی افزود: از این رو، از بانوان شاغل در دستگاه های استان می خواهیم که در خصوص برنامه ها اطلاع رسانی کرده و خود نیز در جلسات حضور مدام داشته باشند و دستگاه هاي اجرايي تمهيدات لازم براي حضور بانوان در برنامه هاي اين هفته را فراهم نمايند. از جمله دیگر مواردی که در این جلسه مطرح شد، تشکیل اتاق فکر با هدف هم اندیشی و ارایه راهکار در خصوص وضعیت بانوان استان بود که مطرح شد دستگاه های دولتی استان، تشکل ها، مجامع امور صنفی و همچنین دانشگاه های استان، در معرفی بانوان توانمند و همچنین دانشجویان توانمند خود به عنوان عضوی از این اتاق فکر اقدام کنند. برنامه های دفتر بانوان و خانواده استانداري به مناسبت هفته زن ويژه شاغلين به همراه زمان و مکان برگزاری آنها: روز تاريخ عنوان روز برنامه ها ساعت يك شنبه 93/1/31 زن,سيره فاطمي و سبك زندگي ايراني- اسلامي -          جشنواره فرهنگي ورزشي دختران فاطمي و ايراد سخنراني (ويژه شاغلين)   9-12 صبح دو شنبه 93/2/1 زن, توليدملي و اصلاح الگوي مصرف -          همايش بهارين طلوع به مناسبت ميلاد باسعادت حضر ت فاطمه زهرا(س) (ويژه شاغلين)   9-12 صبح سه شنبه 93/2/2 زن, مشاركت سياسي و اجتماعي -          مراسم جشن عمومي تبسم ياس به مناسبت ميلاد باسعادت حضرت زهرا(س) در محل پارك طوبي با همكاري شهرداري 17-20 صبح چهار شنبه 93/2/3 زن, شادابي و اميد به آينده -          همايش "صرفاً زنان بدانند" (اسراري براي ساختن نه سوختن) در محل فرهنگسراي شهرداري - (عمومي) 9-12 صبح   و همچنين برنامه هايي از قبيل بازديد از بند نسوان - بازديد شهرستاني اشكذر( بازديد از كانون فرهنگي اجتماعي، ديدار با خانواده معظم شهدا و ديدار با امام جمعه محترم شهرستان و تشكيل جلسه كارگروه زنان و خانواده)  
برنامه های حوزه بانوان استان در هفته زن اعلام شد:

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، "دكتر فخر السادات خامسی هامانه" در آخرین نشست هم اندیشی نمایندگان بانوان در دستگاه های استان با حوزه بانوان استانداری در خصوص برنامه های هفته زن، برنامه های مد نظر برای این هفته را اعلام کرد.
به گفته مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداري، برگزاری جشنواره فاطمی با حضور دانشجویان و دانش آموزان استان، همایش بهارین طلوع ویژه بانوان شاغل استان و همچنین همایش تبسم یاس از جمله بزرگترین برنامه های این هفته است.
وی افزود: از این رو، از بانوان شاغل در دستگاه های استان می خواهیم که در خصوص برنامه ها اطلاع رسانی کرده و خود نیز در جلسات حضور مدام داشته باشند و دستگاه هاي اجرايي تمهيدات لازم براي حضور بانوان در برنامه هاي اين هفته را فراهم نمايند.
از جمله دیگر مواردی که در این جلسه مطرح شد، تشکیل اتاق فکر با هدف هم اندیشی و ارایه راهکار در خصوص وضعیت بانوان استان بود که مطرح شد دستگاه های دولتی استان، تشکل ها، مجامع امور صنفی و همچنین دانشگاه های استان، در معرفی بانوان توانمند و همچنین دانشجویان توانمند خود به عنوان عضوی از این اتاق فکر اقدام کنند.
برنامه های دفتر بانوان و خانواده استانداري به مناسبت هفته زن ويژه شاغلين به همراه زمان و مکان برگزاری آنها:

روز

تاريخ

عنوان روز

برنامه ها

ساعت

يك شنبه

93/1/31

زن,سيره فاطمي و سبك زندگي ايراني- اسلامي

-         جشنواره فرهنگي ورزشي دختران فاطمي و ايراد سخنراني (ويژه شاغلين)

 

9-12 صبح

دو شنبه

93/2/1

زن, توليدملي و اصلاح الگوي مصرف

-         همايش بهارين طلوع به مناسبت ميلاد باسعادت حضر ت فاطمه زهرا(س) (ويژه شاغلين)

 

9-12 صبح

سه شنبه

93/2/2

زن, مشاركت سياسي و اجتماعي

-         مراسم جشن عمومي تبسم ياس به مناسبت ميلاد باسعادت حضرت زهرا(س) در محل پارك طوبي با همكاري شهرداري

17-20 صبح

چهار شنبه

93/2/3

زن, شادابي و اميد به آينده

-         همايش "صرفاً زنان بدانند" (اسراري براي ساختن نه سوختن) در محل فرهنگسراي شهرداري - (عمومي)

9-12 صبح

 

و همچنين برنامه هايي از قبيل بازديد از بند نسوان - بازديد شهرستاني اشكذر( بازديد از كانون فرهنگي اجتماعي، ديدار با خانواده معظم شهدا و ديدار با امام جمعه محترم شهرستان و تشكيل جلسه كارگروه زنان و خانواده)