دیدار با «کبری باقری» پرستار دفاع مقدس یزدی

به مناسبت حماسه آزادسازی خرمشهر مدیر‌کل امور بانوان و خانواده استانداری یزد و مسئول سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس استان با «کبری باقری» یکی از سه پرستار حاضر در زمان آزاد‌سازی خرمشهر دیدار و گفت‌وگو کردند.


به گزارش روابط عمومی دفتر اموربانوان و خانواده استانداری یزد، امروز به مناسبت حماسه آزادسازی خرمشهر «فاطمه دانش یزدی» مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد و «فاطمه ذاکری» مسئول سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس یزد با «کبری باقری» یکی از سه پرستار حاضر در زمان آزادسازی خرمشهر دیدار و گفت‌وگو کردند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد ضمن تبریک آزادسازی غرور آفرین خرمشهر، اظهار داشت: پرستاران در دوران انقلاب اسلامی خدمات شایسته‌ای را انجام دادند، در بحبوحه آن روزها با ایثار و گذشت به کمک انقلابیون و مجروحان انقلاب پرداختند و فداکاری‌های بسیار کرده و سختی‌های زیادی متحمل شدند.

وی ادامه داد: پرستاران در دوران دفاع مقدس هم وظایف خود را در کنار پزشکان و دیگر کارکنان حوزه بهداشت و درمان به بهترین نحو ممکن انجام داده و ایثارگری‌ها کردند و الگوی کاملی از ادغام دانش همراه با معنویت، اخلاق و انسانیت بودند.

همچنین «فاطمه ذاکری» مسئول سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس یزد گزارشی در زمینه اقدامات صورت گرفته برای پرستاران دفاع مقدس، چاپ کتاب و جمع آوری خاطرات دفاع مقدس این بانوان صورت گرفته، ارائه کرد.

 در پایان این دیدار از زحمات این پرستار دوران دفاع مقدس با اهدای لوح تقدیر شد