تلاش برای ارتقای مشارکت زنان جوامع محلی و روستایی


دفتر بانوان و خانواده استانداری ايزد از تلاش برای ارتقای مشارکت زنان جوامع محلی و روستایی از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی خبر داد.

به گزارش روابط عمومي دفتر  بانوان و خانواده استانداری ايزد از تلاش برای ارتقای مشارکت زنان جوامع محلی و روستایی از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی خبر داد.

 

«فاطمه دانش یزدی» ارتقای مشارکت و توانمندسازی بانوان جامعه روستایی و محلی را از اهداف این دفتر بیان کرد و گفت: در راستای اجرای طرح توانمندسازی و مشارکت زنان جوامع محلی و روستایی اردوی آموزشی تفریحی با حضور 40 نفر از بانوان محلات اسکان و آزادشهر در فروردین ماه 98 برگزار شد.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری بیان کرد: در این اردو بانوان در قالب کار گروهی در حوزه‌های تصمیم‌گیری و حل مسئله، راه‌های رسیدن به شادی و نشاط در درون و برون خانواده، مشارکت جویی و ارتباط مؤثر و آشنایی با نظام اداری آموزش دیدند.

به گفتۀ دانش‌، بانوان در این اردوی آموزشی تفریحی که در محل دشت لاله‌های روستای شرب‌العین برگزار شد .در مورد آموخته های خود به بحث و تبادل نظر پرداخته، سؤالات و ابهامات ذهنی خود را بیان کرده و درباره چگونگی به کارگیری آموخته‌های این دوره در کار و زندگی خود راهنمایی های مربوطه را دریافت کردند.

لازم به ذکر است که این دوره آموزشی توجيهي توسط دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد و با مشارکت شرکت رابین توسعه پیشداد رایان برگزار شد.