به ميزباني استان يزد برگزار شد؛

جشنواره فرهنگي ورزشي كاركنان زن زندان هاي منطقه 8 كشور


جشنواره فرهنگي ورزشي كاركنان زن زندان هاي منطقه 8 كشور به ميزباني استان يزد و در رشته هاي واليبال،تنيس روي ميز،دارت و آمادگي جسماني برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد، جشنواره فرهنگي ورزشي كاركنان زن زندان هاي منطقه 8 كشور به ميزباني استان يزد و با هدف ارتقاء سلامت روحي و جسمي، اعتماد به نفس،رفاقت، همدلي و بازدهي بيشتر كاركنان برگزار و شركت كنندگان در 5 رشته ورزشي به رقابت پرداختند.

مديركل زندان هاي استان يزد در مراسم اختتاميه اين جشنواره ضمن اشاره به فرمايش مقام معظم رهبري درباره ضرورت همگاني كردن ورزش بيان كرد: برگزاری این پویش ها و جشنواره های ورزشی باعث ایجاد انگیزه و جدیت در کارکنان برای ورزش کردن می شود.

«رضا ذوالفعلي نژاد» افزود: تقويت سلامتی و تندرستی همکاران فعال در زندان هاي سراسر كشور به ويژه منطقه 8 كه تمركز اصلي اين جشنواره نيز بر آن است، ارزشمندترین هدف برگزاری مسابقات ورزشی است و بايد براي توسعه و كيفي سازي هر چه بيشتر آن تلاش كرد.

گفتني است « فيروزه افخمي» معاون مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد نيز با حضور در اين مراسم از نزديك در جريان روند برگزاري اين جشنواره فرهنگي ورزشي قرار گرفت.

لازم به ذكر است استان هاي يزد،كرمان،سيستان و بلوچستان و هرمزگان منطقه 8 كشور را در اين جشنواره تشكيل مي دهند.