حضرت فاطمه (س) تجلی مهربانی و پیوند دو رکن امامت و نبوت است


مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد در پیامی ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه (س)؛ زنان پرورش یافته در این مکتب را پرچمداران تربیت و تبلور سبک زندگی ایرانی-اسلامی در مسیر بالندگی جامعه دانست.

به گزارش روابط عمومی دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد، همزمان با سالروز فرخنده میلاد حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت روز زن و مادر، «فاطمه دانش یزدی» پیامی صادر کرد.

متن کامل این پیام بدین شرح است:

صدیقه طاهره (س) تجلی مهربانی و پیوند دو رکن امامت و نبوت است و زنان پرورش یافته در این مکتب نیز پرچمداران تربیت و تبلور سبک زندگی ایرانی-اسلامی در مسیر بالندگی و سازندگی جامعه ای ارزش محور محسوب می شوند.
میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عیار مکارم اخلاق و قله رفیع فضائل، حضرت فاطمه (سلام الله علیها) و هفته بزرگداشت مقام زن و مادر را به عموم مردم شریف دارالعباده به ویژه زنان و مادران این دیار تبریک گفته و سلامت و توفیق روز افزون همگان در عرصه های مختلف را از پیشگاه خداوند سبحان آرزومندم.
نامگذاری روز میلاد آن بانوی بی همتا به عنوان روز مادر و زن، تقارنی است شایسته که از یک سو ناظر به مقام رفیع مادران و زنان بوده و در نگاه دیگر نیز یادآور اهمیت و ضرورت توجه به آموزه های اخلاقی و منش فردی و اجتماعی حضرت فاطمه (س) و جایگاه ارزنده زن و مادر در فرهنگ اسلامی است.
امید در این مسیر با تکیه بر آگاهی و تقویت توانایی؛ زیباترین شکوفه های اخلاق،معرفت و انسانیت تجلی بخشیده و به بار نشیند.