مدیر کل دفترامور بانوان و خانواده استانداري در اولين سفر شهرستاني:

حضور همه جانبه بانوان در فعالیت های استان را پیگیری می کنیم


مدیر کل دفترامور بانوان و خانواده استانداري در دیدار با نماینده ولی فقیه در شهرستان اشکذر گفت: حضور همه جانبه بانوان در فعالیت های استان را پیگیری می کنیم.
مدیر کل دفترامور بانوان و خانواده استانداري در اولين سفر شهرستاني:

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، "دكتر فخر السادات خامسی هامانه" صبح چهارشنبه دوم اردیبهشت، در اولین سفر شهرستانی خود، دیداری با نماینده ولی فقیه در شهرستان اشکذر داشت.
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری در اين ديدار با اشاره به اهميت سه رویکرد تحکیم، تقویت و تجلیل در بحث خانواده در استان، گفت: با داشتن نگاهی همه جانبه به امور بانوان، سعی بر برنامه ریزی و پیگیری در خصوص حضور بیش از پیش زنان در تمامي عرصه ها در استان یزد را داریم.
خامسی افزود: در این میان، حضور موثر بانوان فعال شهرستان ها از جمله مواردی است که در تحقق این مهم نقش به سزایی دارد.
نماینده ولی فقیه در شهرستان و امام جمعه شهر اشكذر نيز در خصوص حضور بانوان به ویژه بانوان شهرستان در بطن فعالیت ها گفت: به نظر می رسد، در صورت قرار گیری زنان در جایگاه واقعی خود، تاثیر گذاری آنها قطعی خواهد بود.
به گفته حجت الاسلام و المسلمين " محمد رضا طالبیان"، تاریخ نیز این را به ما نشان داده است، برای نمونه در روند انقلاب، زمانی که مردم علیه رژیم پهلوی به پا خواستند، این زنان مسلمان بودند که برای فرزندان و همسرانشان مشوق بودند و این گونه در راستای پیروزی انقلاب قدم برداشتند.
وي افزود: قطعا زنان خواهند توانست جلو تر از مردان و در راستای پیشبرد نظام جمهوری اسلامی گام بردارند.
اين روحاني عاليقدر گفت: اینکه زن در جامعه امروز در جایگاه خود قرار بگیرد، نیازمند تلاش همه بویژه دفتر امور بانوان و خانواده استانداري است.
در این جلسه همچنین برخی مشکلات بانوان شهرستان اشکذر نیز بیان شد.