مدير كل امور بانوان وخانواده استانداري يزد

خواستار همکاری دستگاه ها و نهادها فرهنگي در برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های دهه فجر شد


مدير كل امور بانوان وخانواده استانداري يزد خواستار زمينه سازي همه جانبه و همكاري ارگان ها و نهادها فرهنگي دربرگزار ی هرچه باشکوه تر برنامه های دهه فجر و همچنین تجمع بانوان فاطمی به همین مناسبت شد

به گزارش روابط عمومي دفتر بانوان و خانواده استانداري تعدادي از دستگاههاي فرهنگي استان و سازمان هاي مردم نهاد زنان به منظور برنامه ريزي برگزاري تجمع بانوان فاطمي در دفتر مدير كل بانوان و خانواده گرد هم آمدند .

مدير كل دفتر بانوان و خانواده هدف از تشكيل اين جلسه را تبادل نظر بين سازمان هاي مردم نهاد و دستگاه هاي فرهنگي مرتبط دانست و خواستار زمينه سازي همه جانبه و همكاري همه ارگان ها و نهادهاي فرهنگي در برگزاري تجمعي بزرگ در روز 22 بهمن با حضور بانوان شد .

فاطمه دانش اظهار داشت :امروز حضور فعال بانوان جامعه اسلامي در تمام صحنه هاي سياسي ،اجتماعي ،فرهنگي ،اقتصادي و ورزشي از مهمترين دستاوردهاي انقلاب اسلامي است و شركت گسترده مردم در صحنه هاي مختلف انقلاب اسلامي به ويژه راهپيمايي ها و انتخابات حاكي از بلوغ فكري و بالا بودن شعور سياسي آنان است .

وي تصريح كرد: حضور بانوان به صورت منسجم ،يكپارچه و هدفمند در راهپيمايي بار ديگر اقتدار ملي و اراده آهنين آنان را در تمام عرصه هاي انقلاب اسلامي به نمايش جهانيان خواهد گذشت و برگ زرين ديگري بر تاريخ پر افتخار ايران اسلامي خواهد بود.

در ادامه معاون شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي از عدم برگزاري جشن ها و مراسم شاد در ايام حزن و ماتم اهل بيت به جهت شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام ا... عليها در سه روز فاطميه اول (30 دي ماه ،يكم و دوم بهمن ماه )و سه روز فاطميه دوم( 18 تا 20 بهمن ماه ) كه به نشانه ابراز محبت و ارادت به اهل بيت پيامبر و به جهت رعايت ادب نسبت به آن انوار منيره مي باشد ، خبر داد .

در پايان با برگزاري حضور گسترده بانوان فاطمي در صبح روز 22 بهمن ماه مسير خيابان قيام (چهارراه بعثت به سمت اميرچقماق ) در نظر گرفته شد كه برپائي نمايشگاههاي فرهنگي،كرسي هاي هم انديشي و ... بر پا مي گردد.