در مراسمی از ووشوکاران مقام آور در مسابقات قهرمانی کشور تجلیل به عمل آورد

در مراسمی از ووشوکاران مقام آور در مسابقات قهرمانی کشور تجلیل به عمل آوردبه گزارش روابط عمومي دفتر امور بانوان و خانواده "رقيه كرمانيان "مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد ضمن گرامیداشت روز زن، با تاکید بر نقش موثر بانوان در جامعه تصریح کرد: بانوان ثابت کرده اند که با دقت نظر، حساسیت و احساس مسئولیت خود در عرصه های مختلف خوش درخشیدند
وي افزود: علاقمندی این قشر از جامعه به ورزش و حمایت های به عمل آمده، توانسته موفقیت های قابل توجهی را برای کشور و به نسبت برای استانمان به ارمغان بیاورد.

رقیه کرمانیان  ابراز امیدواری کرد: انشاء ا... شاهد حضور پررنگ تر بانوان به عنوان نیمی از جمعیت کشور در عرصه‌های مختلف اجتماع به ویژه حوزه ورزش و رشته‌های مختلف ورزشی و همچنین حمایت های هرچه بیشتر مسئولین از فعالیت های بانوان باشیم.
در ادامه مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ضمن تبریک به مناسبت ایام با سعادت میلاد حضرت فاطمه (س)، تقدیر و تجلیل از مربیان و بانوان ووشو کار استان را اتفاق بسیار خوبی دانست و افزود: اگر همدلی میان مسئولین هیئت و ورزشکاران نباشد توسعه کمی و کیفی هم از نظر تعداد ورزشکار و هم از نظر کسب مقام انجام نمی شود و در نتیجه مدالهایی که می توانند افتخارآفرین برای استان و حتی در سطح ملی باشد، از دست خواهد رفت.