پيام دفتر بانوان و خانواده استانداري يزد به مناسبت فرا رسيدن سالروزآزادسازي خرمشهر:

دفتر بانوان و خانواده استانداري يزد به مناسبت فرا رسيدن سالروزآزادسازي خرمشهر پيامي صادر كرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر بانوان و خانواده استانداري در اين پيا م آمده است: خرمشهر حدیث مقاومت و جانبازی دلیرمردان، سمبل شجاعت، پایمردی و سند افتخار ملتی است که برای دفاع از حیثیت خود از جوانان برومند خویش گذشتند تا بر دروازه شهر خونین، برای همیشه تاریخ حجله فتح و ظفر ببندند . خرمشهر تاریخ مجسم و نمونه عینی صلابت و استوا ری جوانان جان بر کفی است که صادقانه و بی‌ریا و گمنام به استقبال شهادت رفتند چرا که معتقد بودند مرگ سرخ به از زندگی توام با ذلت و خواری است . خرمشهر حدیث به معراج رفتگانی است که با خون وضوی عشق ساختند و ققنوس‌وار در آتش عشق دفاع از میهن اسلامی سوختند و با دشمن نساختند . خرمشهر دفتری است ناگشوده و نانوشته که اوراق زرین آن را باید با خون نگاشت چرا که آن سرزمین مقدس، قدمگاه مردان شیردلی بوده است که با عشق مقدس به استقبال مرگ رفتند . خرمشهر، شهر خون و قیام به مدد توکل به خداوند و پیام‌های راهگشای امام خمینی(ره) در عملیات بیت‌المقدس با خون‌های پاک بزرگ ‎ مردان، سربازان و فرماندهان ایران اسلامی از چنگال دشمن بعثی آزاد شد و بار دیگر معجره الهی عینیت بخشیده شد . آزادسازی خرمشهر چشمه‌ای از قدرت الهی و توسل به ائمه معصوم بود که به رخ خاکیان کشیده شد که در این راه سبک‌‌بالان، عاشقانه به سوی افلاک پاک آسمانی پرواز کردند تا امروز نبض خرمشهر، این قطعه مقدس از سرزمین عشق، در مرزپرگهر ایران اسلامی بتپد . از جهان‌آرای بزرگ تا نوجوان دلاور 13 ساله، همگی تلاش کردند که حماسه‌ای از جنس اسلام در خاک پربرکت ایران خلق کنند و در این جهاد مقدس، پرستوهای بسیاری با شعار "نصرمن الله و فتح قریب" جان را فدای آرمان‌ها و ارزش ‎ های مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران کردند . و چه زیبا فرمود خلف شایسته او فرمانده کل قوا مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) که : «حماسه فتح خرمشهر و عملیات عظیم بیت‌المقدس د ر این کشور خواهد ماند، هم در آن روزی که این حادثه اتفاق افتاد، هم هر وقت که این گونه حوادث برای افکار مردم تشریح گردد.» فرا رسیدن سوم خردادماه سالروز فتح شهر عشق و شهادت، خونین‌شهر- خرمشهر قهرمان و روز مقاومت،ایثار و پیروزی بر امت حزب‌الله مبارک‌باد .
پيام دفتر بانوان و خانواده استانداري يزد به مناسبت فرا رسيدن سالروزآزادسازي خرمشهر:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر بانوان و خانواده استانداري در اين پيام آمده است:خرمشهر حدیث مقاومت و جانبازی دلیرمردان، سمبل شجاعت، پایمردی و سند افتخار ملتی است

که برای دفاع از حیثیت خود از جوانان برومند خویش گذشتند تا بر دروازه شهر خونین، برای همیشه تاریخ حجله فتح و ظفر ببندند.

خرمشهر تاریخ مجسم و نمونه عینی صلابت و استواری جوانان جان بر کفی است که صادقانه و بی‌ریا و گمنام به استقبال شهادت رفتند چرا که معتقد بودند مرگ سرخ به از زندگی توام با ذلت و خواری است.

خرمشهر حدیث به معراج رفتگانی است که با خون وضوی عشق ساختند و ققنوس‌وار در آتش عشق دفاع از میهن اسلامی سوختند و با دشمن نساختند.

خرمشهر دفتری است ناگشوده و نانوشته که اوراق زرین آن را باید با خون نگاشت چرا که آن سرزمین مقدس، قدمگاه مردان شیردلی بوده است که با عشق مقدس به استقبال مرگ رفتند.

خرمشهر، شهر خون و قیام به مدد توکل به خداوند و پیام‌های راهگشای امام خمینی(ره) در عملیات بیت‌المقدس با خون‌های پاک بزرگمردان، سربازان و فرماندهان ایران اسلامی از چنگال دشمن بعثی آزاد شد و بار دیگر معجره الهی عینیت بخشیده شد.

آزادسازی خرمشهر چشمه‌ای از قدرت الهی و توسل به ائمه معصوم بود که به رخ خاکیان کشیده شد که در این راه سبک‌‌بالان، عاشقانه به سوی افلاک پاک آسمانی پرواز کردند تا امروز نبض خرمشهر، این قطعه مقدس از سرزمین عشق، در مرزپرگهر ایران اسلامی بتپد.

از جهان‌آرای بزرگ تا نوجوان دلاور 13 ساله، همگی تلاش کردند که حماسه‌ای از جنس اسلام در خاک پربرکت ایران خلق کنند و در این جهاد مقدس، پرستوهای بسیاری با شعار "نصرمن الله و فتح قریب" جان را فدای آرمان‌ها و ارزشهای مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران کردند.

و چه زیبا فرمود خلف شایسته او فرمانده کل قوا مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) که:

«حماسه فتح خرمشهر و عملیات عظیم بیت‌المقدس در این کشور خواهد ماند، هم در آن روزی که این حادثه اتفاق افتاد، هم هر وقت که این گونه حوادث برای افکار مردم تشریح گردد.»

فرا رسیدن سوم خردادماه سالروز فتح شهر عشق و شهادت، خونین‌شهر- خرمشهر قهرمان و روز مقاومت،ایثار و پیروزی بر امت حزب‌الله مبارک‌باد

.