رییس کمیته بانوان ستاد دهه فجر استان یزد:

زنان هنرمند استان یزد در دهه فجر تجلیل می شوند


رییس کمیته بانوان ستاد دهه فجر استان یزد از برگزاری برنامه های متنوع ویژه بانوان در ایام الله دهه فجر خبر داد و گفت: همایش تجلیل از زنان برتر در زمینه های هنری، شعر، داستان و نویسندگی برگزار می شود.
رییس کمیته بانوان ستاد دهه فجر استان یزد:

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر امور بانوان و خانواده استانداري، به نقل از یزد بانو، "مریم عبدالحسین زاده"

در گفتگو با خبرنگار اين پايگاه ، پیشاپیش سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت و افزود: تا کنون از سوی کمیته بانوان ستاد بزرگداشت دهه فجر استان یزد دو نشست با حضور مشاوران بانوان دستگاههای فرهنگی استان از جمله فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات و نشستی با حضور نمایندگان زن دستگاههای استان یزد برگزار شده است.
وی تصریح کرد: به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد که عضو کمیته فرهنگی بانوان ستاد دهه فجر نیز هست، همایشی با هدف تجلیل از بانوان برتر در زمینه های شعر، نویسندگی، داستان، هنر و پژوهش برگزار می شود.
مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده استانداري گفت: به منظور تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی به همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان بانوان مبلغه با حضور در مدارس دخترانه دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای نسل امروز تبیین می کنند.
عبدالحسین زاده از تشکیل کمیته بانوان محلات همچون سال های گذشته خبرداد و افزود: از سوی تشکل های غیر دولتی فعال محلات، کانون های فرهنگی اجتماعی فعال زنان در محلات و بسیج خواهران محلات کمیته های بانوان برای اجرای برنامه های فرهنگی در دهه فجر در حال تشکیل است که از سوی کمیته بانوان ستاد دهه فجر برنامه اعزام به محلات فعال انجام می شود.
وی اظهار داشت: یکی از برنامه های مصوب کمیته بانوان ستاد دهه فجر استان بازدید از خانواده معظم شهداست که با حضور نمایندگان زن دستگاهها و اعضای کمیته فرهنگی بانوان اجرا می شود.
رییس کمیته بانوان ستاد دهه فجر استان یزد از برپایی دو نشست تخصصی بانوان در دهه فجر شامل اعضای تشکل های غیر دولتی بانوان و اعضای جمعیت زنان فرهیخته استان خبر داد.
عبدالحسین زاده افزود: یکی از برنامه های کمیته بانوان دیدار نمایندگان زن دستگاههای استان با استاندار یزد در دهه فجر خواهد بود.