سیره حضرت زهرا(س) سرمشق و الگوی بی بدیل برای همگان است

سیره حضرت زهرا(س) سرمشق و الگوی بی بدیل برای همگان است


مدیرکل دفتر امور بانوان وخانواده استانداری يزد

به گزارش روابط عمومي دفتر اموربانوان وخانواده استانداري يزد"رقيه كرمانيان " درجلسه حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس كه بمنظور برنامه ريزي برگزاري جشنواره « اسوه هاي صبر و مقاومت»  و گراميداشت هفته زن تشكيل شد با تبریک ولادت فاطمه زهرا(س) سیره حضرت زهرا(س) را سرمشق و الگوی بی بدیل برای همگان دانست كه زمان و مكان غبار كهنگي بر آن نمي نشاند.
كرمانيان با اشاره به اينكه جایگاه و مقام زن در اسلام تاکید فراوان شده است و درس گرفتن از زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) را مایه تعالی زندگی دانست و افزود : سرمشق گرفتن از زندگی این بانوی والا مقام سبب تحکیم بنیاد خانواده مي شود.
وی ادامه داد: زنان ما باید در زندگی خود از سیره عملی حضرت فاطمه زهرا(س) استفاده کنند تا زندگی موفقی داشته باشند.
وی با بیان اینکه ما به عنوان زن باید فضای ارزشی را از حضرت زهرا(س) کسب کنیم، یادآور شد: این امر سبب جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی می‌شود.
مدیر کل امور بانوان استانداری يزد افزود: بی تردید انتخاب میلاد بانوی خوبی ها حضرت فاطمه (س) به عنوان روز زن ، تکریم و بزرگداشت و احترام نسبت به زن و مادر به ویژه مادران سرافراز شهدای والامقام است. بزرگداشتی افتخار آمیز ومسئولیت آفرین و نیز فرصتی است که در این ايام سعي كنيم با آشنا شدن به مكارم و شخصيت فاطمه مرضيه (س)، فاطمه شدن را برگزينيم و آن را با وسعت نظر طلب کنیم تا در این مسیر به اخلاق نیکوی دختر پیامبر(ص) و سیرت تجلی بخش نبوی شبیه تر گردیم.
در ادامه دستگاههاي همكار، گزارشات خود را پيرامون برگزاري جشنواره ارائه و  از پيگيري مجدانه اداره كل حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس و همكاري دستگاههاي اجرايي استان براي برگزاري هر چه بهتر اين جشنواره تقدير و تشكر شد.