قهرماني بانوان اداره كل زندان هاي استان يزد در مسابقات ورزشي منطقه 8 كشور


جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان زن زندان های منطقه ۸ کشور با قهرمانی اداره کل استان یزد به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی دفتر امور بانوان و خانواده استانداري به نقل از اداره کل زندان های استان یزد؛ در این دوره از مسابقات ورزشي منطقه 8 كشور که با حضور ۴۵ ورزشکار از استان های یزد، کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان به میزبانی یزد برگزار شد، بانوان کارمند زندان ها در ۴ رشته ی ورزشی با یکدیگر به رقابت پرداخته که در پایان ورزشکاران میزبان با کسب رتبه اول در سه رشته، عنوان قهرمانی را ازآن خود کردند.

در رشته ی والیبال تیم بانوان اداره کل زندان های استان یزد متشکل از زهرا عسکری، فاطمه سامعی، مرجان رحمانیان، سمیه خیل تاشی، زینب ربانی، آرزو مریدی ، فاطمه منصوری و زهرا حسن جعفر به مربیگری بتول پور صاحبی و سرپرستی صدیقه السادات بزاززاده با غلبه بر تیم قدرتمند بانوان اداره کل زندان های استان کرمان، مقام قهرمانی را به دست آوردند.

در رشته ی تنیس روی میز ، زهرا حیدریان  از استان کرمان اول شد و  زینب مریدی از استان هرمزگان به مقام دوم رسید و در رشته دارت نيز، زهرا عسکری از استان یزد بر سکوی نخست ایستاد و  انیس نیک آریا از  استان سیستان بلوچستان دوم شد.

رشته ی آمادگی جسمانی در سه رده ی سنی برگزار شد که ملیحه حکمتی فر از استان سیستان بلوچستان و نعیمه شجاعی از استان کرمان مقام های اول و دوم رده سنی ۲۵ تا ۳۵ سال را بدست آوردند.

در رده سنی ۳۵ تا ۴۵ سال، سوءاد بوری از استان هرمزگان مقام اول و  رویا مهدوی از استان کرمان مقام دوم را کسب نمود.

همچنین آرزو مریدی از استان یزد در رشته ی آمادگی جسمانی  و رده سنی بالای ۴۵ سال قهرمان شد و مریم آموزگار از استان کرمان نیز در این رده سنی مقام دومی را بدست آورد.

گفتنی است در آیینی با حضور مدیرکل زندان های استان و جمعی از مسئولین یزد از برترین های این دوره از مسابقات تجلیل به عمل آمد