«نیره پورملايي» مطرح كرد:

كسب رتبه دوم استان يزد در شاخص هاي اختصاصي ارزيابي عملكردحفاظت محيط زيست كشور


«نيره پورملايي»مديركل حفاظت محيط زيست استان يزد از كسب رتبه دوم توسط اين اداره كل در شاخص هاي اختصاصي ارزيابي عملكرد سال 1397 در سطح ملي خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد،مديركل حفاظت از محيط زيست استان يزد با بیان اینکه این اداره کل موفق به کسب رتبه دوم کشور در شاخص های اختصاصی ارزیابی عملکرد سال نود و هفت در بین اداره های کل حفاظت محیط زیست کشور شده است،گفت:علاوه بر کسب رتبه عالی در شاخص های اختصاصی ،رشد نود و یک درصدی نسبت به سال 96 را نیز در این زمینه شاهد هستیم.

«نیره پورملایی» افزود:بر اساس نتایج ارسالی از سوی سازمان حفاظت محیط زیست مبنی بر ارزیابی عملکرد سال نود و هفت،استان یزد رتبه دوم را به خود اختصاص داده است که در این زمینه از رتبه 23 در سال 1396 به رتبه دوم در سال 97 ارتقاء داشته ایم و جایگاه استان یزد نیز از وضعیت متوسط به عالی رسیده است.

پورملایی اظهار داشت:تلاش همه همکاران در حوزه های مختلف فعالیتی ثمره شیرینی را برای مجموعه محیط زیست استان رقم زد و با قدردانی از همراهان این مسیر امید است روز به روز نتایج موثتری را در حوزه حفاظت محیط زیست استان یزد شاهد باشیم.

«فاطمه دانش یزدی» مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد نیز با تبریک این موفقیت،گفت:فعالیت موثر و اثربخش بانوان در عرصه های مدیریتی زمینه های قابل اعتمادی را برای ایفای نقش هر چه بیشتر بانوان در زمینه های مختلف ایجاد می کند تا نیمی از جمعیت کشور نیز بتواند با تکیه بر اصل خودباوری و توانمندی سازی در مسیر توسعه و حل مشکلات پیش رو گام بردارد.

گقتنی است «نیره پورملایی » از مردادماه سال 1397 با حکمی از سوی رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور به عنوان مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان یزد منصوب شده است.