مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد با بیان این‌که تبیین دستاوردهای انقلاب ضروري است،گفت: بیان دستاوردها و کارآمدی بانوان در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب ضروری است.

مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد با بیان این‌که تبیین دستاوردهای انقلاب ضروري است،گفت: بیان دستاوردها و کارآمدی بانوان در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب ضروری است.به گزارش روابط عمومي روابط عمومي استانداري "فاطمه دانش يزدي" در جلسه کار گروه زنان و خانواده اظهار كرد: بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مقطع حساس کنونی، بیان کارآمدی نظام دینی و دستاوردهای نهضت اسلامی به ويژه در حوزه بانوان و تاثير زنان در دفاع مقدس و جايگاه زنان شهيده در استان و بيان راهبردها كه مستلزم برنامه‌ریزی جامع و فراگیر با همکاری همه مردم، نهادها و ارگان‌هاست، مي‌باشد .

وی بر استفاده از ظرفیت اقشار مختلف مردم برای کاهش و کنترل آسیب‌های اجتماعی تأکید كرد و افزود: استفاده از ظرفيت‌هاي خصوصي و جوامع مردم نهاد مي‌تواند در شناسائي توانمندي بانوان و استفاده آن در تقويت و تحكيم نظام اداري و سياست دولت كمک موثري باشد .

مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري یزد،‌گفت: سازمان‌های مردم نهاد به دلیل استفاده از ظرفیت‌های مردمی می‌توانند در شناسایی آسیب‌ها و همچنین ارائه راه حل‌های کاربردی به یاری مسئولان و متولیان امر آمده و در ریشه‌یابی علل و ارائه راهکارهای عملی برای مقابله با این آسیب‌ها پیشگام باشند .

دانش در پايان سخنان خود از اجراي طرح تاب‌آوري در استان يزد به عنوان یکی از 13 استان پایلوت کشور به عنوان يكي از طرح‌هاي موفق برگزار شده نام برد و خاطرنشان كرد: با توجه به بازتاب و بازخورد بسیار خوبی که اين طرح داشته است، امسال نیز به صورت کشوری اجرا مي‌شود .