مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد در آئين گشايش نمايشگاه دائمي صنايع دستي استان بيان كرد:بانوان نقش اثرگذاردر الگوسازي مصرف و رونق بخشي به بازار توليدات داخلي دارند.

مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد در آئين گشايش نمايشگاه دائمي صنايع دستي استان بيان كرد:بانوان نقش اثرگذاردر الگوسازي مصرف و رونق بخشي به بازار توليدات داخلي دارند.به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، نخستين نمايشگاه دائمي توليدات صنايع دستي استان يزد با محوريت فعاليت بانوان در عرصه كسب و كار  و با حضور كارآفرينان،هنرمندان ،مديران و مسئولان استاني در محل مجتمع سامان شهر يزد گشايش يافت.

مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد در اين مراسم گفت:نزديك به يك دهه است كه مقام معظم رهبري و مسئولان دغدغه معيشت مردم را دارند و در مسير رويكردهايي بر اين مبنا سياست گذاري و برنامه ريزي مي كنند.

«رقيه كرمانيان» افزود:زنان مي توانند با توجه به موضوعات مورد نظر در اقتصاد مقاومتي از يك سو الگوي مناسب مصرف را ترويج كنند و از سوي ديگر با فعاليت در عرصه هاي مختلف كسب و كار رونق بخشي به بازار توليدات داخلي را نيز امكان پذير سازند.

كرمانيان خاطرنشان كرد:افتتاح نمايشگاه دائمي صنايع دستي با محوريت بانوان در استان يك سرآغاز خوب است و اميدواريم با حمايت مسئولان و همت بانوان فعال در عرصه هاي مختلف فعاليت نمايشگاه ها و برنامه هايي از اين قبيل را شاهد باشيم.

وي گفت:علاوه بر ارائه محصولات با كيفيت و متنوع در اين نمايشگاه، برگزاري دوره هاي آموزشي صنايع دستي ،برندسازي و بازاريابي نيز در نظر گرفته شده است كه با برنامه ريزي دفتر امور بانوان و خانواده استانداري در آينده نزديك برگزار خواهد شد.

مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد در پايان ضمن قدرداني از زحمات و همكاري تمام دستگاه هاي اجرايي موثر در تحقق اين نمايشگاه به ويژه شهرداري يزد گفت:از همشهريان گرامي به خصوص بانوان دعوت مي كنم با بازديد و خريد