پیام تسلیت مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری در پی درگذشت والده شهید برهان پور

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد در پیامی، درگذشت بانو فاطمه ثابت القول را به جامعه فرهنگی به ویژه قشر بانوان یزدی تسلیت گفت.


به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، متن این پیام به شرح ذیل است: "خبر درگذشت بانوی مومن و فرهنگی و فرهیخته، مادر معزز شهید مرحومه خانم فاطمه ثابت القول موجب حزن و تاسف و اندوه فراوان گشت. بیان شیوا و تاثیر گذار، بردباری احترام انگیز، وقار و آرامش بزرگوارانه و خدمات ارزشمند ایشان به عنوان یک فعال سیاسی و اجتماعی در حوزه امور بانوان استان یزد، فراموش ناشندنی است. دفتر امور بانوان و خانواده استانداری ضمن تسلیت فقدان این بانوی فرزانه فقید به جامعه فرهنگی به ویژه قشر بانوان یزدی، مراتب همدردی خویش را با خانواده گرانقدر و معظم شهید برهان پور اعلام می دارد."
پیام تسلیت مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری در پی درگذشت والده شهید برهان پور
به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، متن این پیام به شرح ذیل است:

"خبر درگذشت بانوی مومن و فرهنگی و فرهیخته، مادر معزز شهید مرحومه خانم فاطمه ثابت القول موجب حزن و تاسف و اندوه فراوان گشت. بیان شیوا و تاثیر گذار، بردباری احترام انگیز، وقار و آرامش بزرگوارانه و خدمات ارزشمند ایشان به عنوان یک فعال سیاسی و اجتماعی در حوزه امور بانوان استان یزد، فراموش ناشندنی است.

دفتر امور بانوان و خانواده استانداری ضمن تسلیت فقدان این بانوی فرزانه فقید به جامعه فرهنگی به ویژه قشر بانوان یزدی، مراتب همدردی خویش را با خانواده گرانقدر و معظم شهید برهان پور اعلام می دارد."