معلمان تاثیر فراوانی در امر تعلیم و تربیت دارند

معلمان تاثیر فراوانی در امر تعلیم و تربیت دارندبه گزارش روابط عمومي دفتراموربانوان وخانواده استانداري ، در مراسمی  دانش آموزان کلاس چهارم  دبستان راضي 2 يزد بهمراه جمعی از مسئولین از معلم دلسوز خود تجلیل نمودند.اين معلم كه سال گذشته به منظور ترویج فرهنگ ایمنی و کاهش حوادث چهارشنبه آخرسال  با امضای تعهدنامه‌ای ازدانش آموزان خود مبنی بر اینکه «چهارشنبه سوری بدون آتش»  با معلم  خود هم پیمان شده كه چهارشنبه سوری شاد و ايمن داشته باشند.
 در این مراسم ، "رقيه كرمانيان "مديركل دفتراموربانوان وخانواده استانداري  با قدردانی از این معلم و سایر فرهنگیان استان بابت تلاش های خود در راه تعلیم و تربیت دانش آموزان، اظهار کرد: همه معلمان افرادی ایثارگر، دلسوز و فرهیخته هستند که بدون حضور و تلاش آنان ساختن آینده ای بهتر برای میهن اسلامی ممکن نیست.
وي ادامه داد: با توجه به جایگاه تاثیرگذار معلمان وفرهنگیان، عظمت و ارزش کار آنان در جامعه بسیار بالا است و باید سپاسگذار این خدمات بی منت بود .
وی اضافه کرد: معلمان تاثیر فراوانی در امر تعلیم و تربیت دارند و با آشنا سازی دانش آموزان با فرهنگ ناب اسلامی و معنویات در باروری آنها برای تضمین آینده جامعه موثرند .
كرمانيان  گفت: هفته معلم فرصت مناسبی است تا از تلاش ها و خدمات آنهایی که بی ریا برای رشد و بالندگی آینده سازان جامعه قدم برمی دارند ، قدردانی شود.
در اين مراسم همچنين  به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم  از 3۰ معلم و فرهنگی دوره ابتدایی اين مدرسه  قدردانی و با اهدای گل تقدیر به عمل آمد.