نشست هم اندیشی مشاوران بانوان و خانواده فرمانداری های سراسر استان یزد برگزار شد


نشست هم اندیشی مشاوران امور بانوان و خانواده فرمانداران سراسر استان با حضور «احمد ترحمی»معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و «فاطمه دانش یزدی» مدیرکل دفتر امور بانوان وخانواده استانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد،نشست هم اندیشی و برنامه ریزی مشاوران فرمانداران سراسر استان در حوزه بانوان و خانواده با حضور «احمد ترحمی» معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و «فاطمه دانش یزدی» مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری درشهرستان تفت-روستای طزرجان برگزار شد.

در این نشست تقویت زمینه های مشارکت بانوان در عرصه های مختلف،توسعه پارک های ویژه بانوان در سطح استان، ایجاد نمایشگاه های دائمی صنایع دستی و توانمندی بانوان ،حمایت از زنان سرپرست خانوار برای رسیدن به خودکفایی،تنوع بخشی به آموزش های مورد نیاز خانواده در سطح شهرستان ها ،کمک به تکمیل زنجیره تامین و توزیع محصولات خانگی مطرح و مورد هم اندیشی و تبادل نظر قرار گرفت.

گفتنی است برنامه و راهبردهای دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد به ویژه در شهرستان ها نیز ارائه و بر همکاری دستگاه های اجرایی،تقویت مشارکت،تبادل تجربه و هم اندیشی شهرستان ها با یکدیگر در راستای ارتقا و بهبود برنامه های پیش رو تاکید شد.