مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد:

همگانی شدن ورزش زمینه ساز رشد سلامت فردی و اجتماعی است


مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد در همایش ورزش شامگاهی ویژه بانوان به مناسبت هفته مبارزه با موادمخدر بیان کرد: همگانی شدن ورزش زمینه ساز رشد سلامت فردی و اجتماعی در جامعه است

به گزارش روابط عمومی دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد، شامگاه روز چهارشنبه پنجم تیرماه،همایش ورزش همگانی ویژه بانوان با شعار «برای پیشگیری از اعتیاد یاری گر هم باشیم» و با حضور « فاطمه دانش یزدی» مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد در پارک چهارده معصوم آزادشهر برگزار شد.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد با قدردانی از برگزارکنندگان این برنامه نشاط آفرین و ابراز خرسندی از استقبال بانوان گفت: همگانی شدن ورزش زمینه ساز رشد سلامت فردی و اجتماعی در جامعه است و انتظار می رود بانوان تقویت فرهنگ دوستی با ورزش را در کانون خانواده مورد توجه قرار دهند.

«فاطمه دانش یزدی» با گرامیداشت هفته مبارزه با موادمخدر خاطرنشان کرد:همان طور که از شعار محوری این همایش برمی آید برای پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه به ویژه اعتیاد باید یاری گر یکدیگر بوده و در این مسیر بر مبنای تعامل و همبستگی قدم برداریم.

دانش یزدی افزود:ورزش خانوادگی  نشاط،تندرستی و همبستگی در خانواده و سپس جامعه را به همراه دارد و پیوندهای عاطفی را نیز تقویت می کند که این عامل اعضای یک خانواده را در مقابل حرکت به سمت مواد مخدر واکسینه می سازد.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد بیان کرد:طرح های خوبی از سوی دولت و دراستان برای توسعه ورزش همگانی در نظر گرفته شده است و گروه های سنی مختلف می توانند از آن بهره مند شوند که لازم است زمینه های اطلاع رسانی عمومی این برنامه ها تقویت شود.

شایان ذکر است همایش ورزش شامگاهی ویژه بانوان با رویکرد « برای پیشگیری از اعتیاد یاری گر هم باشیم» به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و تاکید بر عنوان # نه_به_اعتیاد در پارک چهارده معصوم آزاد شهر همزمان با مسابقات ورزشی متنوع برای گروه های سنی مختلف برگزار شد.