پيام تبريك مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد به مناسب روز دختران


«فاطمه دانش يزدي» مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد در پيامي ميلاد پر خير و بركت كريمه اهل بيت حضرت معصومه (س) و روز دختر را به دختران ديار آفتاب و تلاشگران مسير سازندگي و بالندگي تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومي دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد،همزمان با ميلاد كريمه اهل بيت و معناي بلند پيروي از ولايت و امامت حضرت معصومه (س) و روز دختران؛ مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد در پيام تبريكي بر تلاش و بهره گيري دختران از نيروي جواني در مسير سازندگي و بالندگي با تاسي از الگوهاي حقيقي تاكيد كرد.

در متن كامل اين پيام آمده است:

معصومه تفسير معصوميت در طلوع مدينه،معناي بلند تبعيت از ولايت و ترجمان نگاه سبزي است كه غربت را به قربت مي رساند.

ميلاد بانوي كرامت،كوثر فاطمي،اختر فروزان آسمان اهل بيت « حضرت فاطمه معصومه  (س) » و ايام پربركت دهه كرامت را به مردم عزيز استان يزد به ويژه دختران ديار آفتاب تبريك و تهنيت عرض نموده و اميد است در ايام طنين انداز شدن عطر شميم رضوي از  فرصت ناب ترويج سبك زندگي ايراني –اسلامي،تقويت همبستگي،مودت و خودسازي بهره مند شويم.

روز دختران كه به نام معطر كريمه اهل بيت مزين گشته است تاكيدي برنگاه والاي اسلام به مقام زن و اشاره بر انتظاري راستين براي تلاش و بهره گيري از نيروي جواني در مسير سازندگي و بالندگي است تا بانوان نيز بتوانند با تاسي از الگوي هاي جامع و حقيقي در تمامي عرصه هاي علمي،اجتماعي ،فرهنگي و خانوادگي نقش آفرين باشند.