در سفر مدیرکل بانوان و خانواده استانداری به شهرستان مهریز؛

بازدید از واحدهای تولیدی و دیدار با بانوان کارآفرین و توانمند صورت گرفت


همزمان با سفر «فاطمه دانش يزدي» مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد به شهرستان مهريز بازديد از چند واحد توليدي، ديدار با سالمندان مركز روزانه جهانديدگان و بانوان كارآفرين و توانمند اين شهرستان صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد،همزمان با سفر «فاطمه دانش یزدی» مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد به شهرستان مهریز،پس از تشکیل کارگروه خانواده و بانوان؛ بازدید از واحدهای تولیدی، دیدار با بانوان کارآفرین و تجلیل از دو بانوی فعال در این شهرستان صورت گرفت.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد از واحدهاي تولیدی سعید اطلس(تولید کننده انواع لباس ورزشی)، تولیدی دی تو دی ( تولید کننده وسایل خواب و تزئینات منزل)  و کارگاه قالی بافی مهربافت،بازدید و در جریان فعالیت و مسائل آن ها قرار گرفت.

«فاطمه دانش یزدی » سپس با حضور در اداره تامین اجتماعی شهرستان مهریز از « ليلا چاوشیان» مسئول امور فنی بیمه شدگان و بانوی فعال این شهرستان با اهدای لوح تقدیر قدردانی کرد.

تقدیر از « الهام جلوداری» سرپرست پايگاه ميراث جهاني باغ پهلوان پور که از بانوان فعال اجتماعی این شهرستان است نیز از دیگر برنامه های مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد در مهریز بود.

گفتنی است مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد از مرکز آموزشی و توانبخشی روزانه سالمندان جهاندیدگان مهریز نیز بازدید کرد و ضمن  حضور در کلاس های آموزشی بانوان سالمند با آن ها دیدار و گفت و گو کرد.