تجليل استاندار يزد از بانوان فعال در حوزه مبارزه با مواد مخدر


با اهداي لوح تقديري از سوي استاندار يزد فعاليت هاي دو بانوي موثر و سازمان هاي مردم نهاد در حوزه مبارزه با مواد مخدر مورد قدرداني قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد،در جشنواره اجتماعي « نه به اعتياد » كه به مناسبت گراميداشت روز جهاني مبارزه با مواد مخدر و محوريت خانواده،محيط كار و محيط آموزشي با حضور « محمدعلي طالبي» استاندار يزد و «احمد ترحمي » معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استاندار برگزار شد،از فعالان حوزه مبارزه با مواد مخدر در استان با اهداي لوح تقدير تجليل شد.

استاندار يزد در جشنواره اجتماعي « نه به اعتياد» بيان كرد: نیروی انتظامی استان و دستگاه‌های همکار در عرصه مقابله با مواد مخدر، فعاليت هاي بسیار خوبی را انجام داده‌اند و بارزترین نماد آنچه نظام در عرصه مبارزه با مواد مخدر متحمل می شود، شهادت بهترین فرزندان ایران عزیز در این عرصه است و به یمن ایثارگری هاي  این عزیزان است که امروز ایران در صدر کشورهای جهان در حوزه مبارزه با مواد مخدر قرار گرفته است.

« محمدعلي طالبي» افزود: در حوزه های درمان و پیشگیری نیز در استان فعالیت های خوبی را شاهد هستیم که در این رابطه شهرداری نیز ‌اقدامات مناسبی را انجام داده و همکاری اثرگذاري با مجموعه دستگاه های استان داشته است.

طالبي ادامه داد:در کنار همه این اقدامات امروز شاهد فعالیت بسیار خوبی از سوی انجمن ها، سازمان های مردم نهاد و تشکل هایی هستیم که داوطلبانه در حوزه مبارزه با مواد مخدر فعالیت می‌کنند و می‌توان گفت استان یزد یکی از استان‌های برتر کشور در فعالیت سازمان‌های غیردولتی در این حوزه است ‌و خوشبختانه تعامل خوبی نیز بین دستگاه‌های دولتی و سازمان های مردم نهاد در حوزه پیشگیری، درمان و مبارزه با مواد مخدر برقرار شده که با تقویت این تعامل ها می توانیم کارهای بزرگ تر و فعالیت‌های بهتری را در استان ساماندهی کنیم.

در اين مراسم از  فعاليت هاي « پوران انتطار حجت»  مسئول جمعيت زنان دوستدار بهار سبز  و « عصمت جعفريان»  مسئول موسسه نرگس نصرآباد پيرامون فعاليت هاي شاخص در مبارزه با مواد مخدر تجليل شد.