مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری:

تقویت خود باوری در بانوان، لازمه حضور آنها در اجتماع است


مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری يزد در همایش علمی "صرفا زنان باید بدانند" گفت: تقویت خود باوری در بانوان، لازمه حضور آنها در اجتماع است.
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری:

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، "دكتر فخر السادات خامسی هامانه" صبح چهارشنبه دوم اردیبهشت، در همایش علمی "صرفا زنان باید بدانند" که به مناسبت هفته زن و با استقبال با شکوه بانوان یزدی به ویژه دانشجویان دختر استان در فرهنگسرای شهرداری یزد برگزار شد، حضور یافت.
 مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری، ضمن تبریک روز زن به بانوان حاضر در همایش، بر الگو بودن بانو فاطمه زهرا (س) برای بانوان همه نسل ها تاکید کرد و گفت: به طور طبیعی روش زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) الگویی برای همه ماست و از این رو، توجه به سیره شناسی فضایل عالیه فاطمه زهرا (س) به ویژه فرهنگ رفتاری ایشان از جمله مهمترین مواردی است که ما باید در نظر بگیریم.
وی گفت: همایش صرفا باید زنان بدانند نیز بر همین مبنا و بر اساس تقویت خود باوری و همچنین تقویت بنیان خانواده به مناسبت میلاد حضرت زهرا (س) برگزار شده است.
گفتنی است، محور این همایش که با هدف ارتقای توانمندی بانوان استان برگزار شد، سخنرانی علمی در راستای تقویت توانمندی بانوان استان بود.