مدیر کل جدید دفتر امور زنان و خانواده استان در گفتگو با یزدبانو:

جایگاه و شأن زنان در رسانه ها حفظ شود.


دکتر فخرالسادات خامسی در موضعگیری خود نسبت به انتشار مطلب توهین آمیز نشریه برف نسبت به زنان، حفظ جایگاه و شأن زنان در رسانه ها را خواستار شد.
مدیر کل جدید دفتر امور زنان و خانواده استان در گفتگو با یزدبانو:

مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده استان عصر امروز در اولین گفتگوی خود با یزدبانو در مورد انتشار مطلبی به اصطلاح طنز در نشریه برف اظهار داشت: موضوع را از طریق مشاور استاندار در امور فرهنگی پیگیری کردم و دکتر محمدی قول داد موضوع پیگیری شود.

وی با بیان این مطلب که هر موضوعی در جامعه می تواند در طنز مطرح شود و یک نشریه به دست اقشار مختلف جامعه می رسد افزود : باید با یک نگاه اجتماعی به قضیه نگاه کنیم و در مورد مسایل زنان بیشتر وسواس به خرج دهیم و این نشریه موضوعات بهتری را می توانست برای کار کردن انتخاب کند.

مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده استان یزد خواستار شد: جایگاه و شأن زنان در رسانه ها حفظ شود و همه قلم فرسایی ها در رسانه ها به سمت ارزش نهادن به نهاد مقدس خانواده باشد .

دکتر خامسی تصریح کرد: حضرت فاطمه(س) بالاترین عبادت را برای زنان خانه داری می دانند و  ما نیز باید شأن این جایگاه را حفظ کنیم.

وی تأکید کرد: رسانه ها در انتشار مطالب خود در زمینه های مختلف جدی، شوخی، علمی و…جایگاه خانواده را در نظر بگیرند.

گفتنی است: یکی از مسؤولین اداره فرهنگ و ارشاد یزد از ارسال یک نسخه این نشریه برای بررسی بیشتر به امور مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت ارشاد خبرداد.

 

یک نشریه طنز و کاریکاتور یزدی به بانوان توهین کرد/ اعتراض بانوان و سکوت ارشاد