با حضور مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد؛

همايش بانوي آب در روستاي مهرآباد-شهرستان ميبد برگزار شد


همزمان با هفته صرفه جويي در مصرف آب « همايش بانوي آب» با حضور « فاطمه دانش» مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد در روستاي مهرآباد-شهرستان ميبد برگزار و مورد استقبال جامعه بانوان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد،به مناسبت يكم تا هفتم تيرماه هفته صرفه جويي در مصرف آب «همايش بانوي آب» با حضور « حسين فلاح» فرماندار شهرستان ميبد،« فاطمه دانش يزدي» مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد، «محمد فاتحي» مديرعامل شركت آب و فاضلاب روستايي استان و جمعي از نمايندگان دستگاه هاي اجرايي در روستاي مهرآباد-شهرستان ميبد برگزار شد.

به مناسبت هفته صرفه جويي در مصرف آب(يكم تا هفتم تيرماه)، همايش بانوي آب با محوريت مشاوران و نمايندگان دستگاه هاي اجرايي در حوزه بانوان و خانواده، مادران و فرزندان روستاي ركن آباد درآموزشگاه دولتي مير يكي از مدارس اين روستا برگزار و در پايان طرح هاي خانواده هاي پيشگام در صرفه جويي مصرف آب  مورد تجليل قرار گرفت.

اين همايش با برنامه هاي فرهنگي، مسابقه نقاشي ويژه كودكان با موضوع آب و نمايشگاه توانمندي هاي بانوان روستائي نيز همراه بود.

شايان ذكر است استان يزد با توجه به واقع شدن در كوير مركزي و خشكسالي هاي پي در پي با كمبود منابع آبي به ويژه در مناطق روستايي روبه رو مي باشد و مديريت مصرف يكي از راهكارهاي موثر در غلبه و عبور از اين شرايط است.